Seksowne skąpe bikini

Założenie bikini, to marzenie niejednej kobiety, które z roku na rok powraca jak bumerang wraz z nadejściem sezonu letniego. Niestety, ten rodzaj kostiumu plażowego nie uznaje żadnych kompromisów. Fałdki na brzuchu, obwisłe pośladki, skórka pomarańczowa na udach i inne niedoskonałości absolutnie wykluczają założenie bikini, gdyż wyglądałoby to nie tyle nieestetycznie, co wręcz odpychająco. Tym samym, na bikini mogą pozwolić sobie jedynie kobiety o sylwetkach modelek lub też, panie o krągłych aczkolwiek, proporcjonalnych kształtach.

Bikini jest najbardziej skąpym damskim strojem kąpielowym, którego celem jest nie tyle „zakrycie”, co „odkrycie” wdzięków kobiecego ciała w możliwie jak największej ilości. Te najbardziej nieskromne modele składają się ze stanika wiązanego na plecach i wokół szyi oraz majtek typu „stringi”, które na dobra sprawę można uznać za plątaninę sznurków. Niemniej jednak, przez wiele osób, pokazanie się na publicznym kąpielisku w takim stroju jest uznawane za brak totalny brak wstydu i sianie zgorszenia przede wszystkim, ze względu na obecność dzieci.

Tak czy owak, włożenie bikini aczkolwiek, w nieco mniej wulgarnym stylu, nie jest czymś złym! Chodzi tylko o to, by mieć wyczucie i na tyle przyzwoitości żeby nie paradować po plaży z ”gołym tyłkiem”, a przynamniej nie w miejscu szczególnie uczęszczanym przez dzieci i młodzież.

Tradycyjne bikini– skromne, ale nie wyzywające, jest czymś wręcz pożądanym na plażach całego świata. Obecnie, jest to bowiem najpopularniejszy damski strój kąpielowy, który wielkim przebojem wdarł się na plaże i niejako, wyparł kostiumy jednoczęściowe. Dobrze skrojony stanik (bez wkładek typu push-up itp.) oraz dopasowane figi tworzą zgrany duet, bardzo zmysłowy i seksowny  zależności od konkretnego modelu. W wersji dziewczęcej, uznawanej za grzeczną, bikini jest upstrzone kolorowymi wzorami bądź też udekorowane zwiewnymi falbankami. W odsłonie „sexy”, bardzo często posiada wstawki z koronki lub drobnej siateczki, które zasłaniając jednocześnie odsłaniają, co stanowi swego rodzaju paradoks.

Do bikini, ze względu na to, iż niejednokrotnie  jest bardzo skąpe, warto założyć coś „extra”. Dodatki do stroju kąpielowego w postaci zwiewnego parea czy przepaski na biodro sprawdzą się w tej roli idealnie.