Męskie kąpielówki na lato

Czy może być coś wspanialszego aniżeli widok pięknej kobiety w skąpym bikini leżącej na rozgrzanym, złocistym piasku w promieniach słonecznych? Z perspektywy faceta- na pewno nie. Z perspektywy kobiety- owszem. Przystojny, wysportowany mężczyzna w super modnych kąpielówkach, które ani nie odbierają mu niczego z jego męskości, jak to jest w przypadku bardzo szerokich, sięgających do kolan spodenek; ani też zbytnio nie uwypuklają męskich przymiotów, co ma miejsce w przypadku mocno obcisłych, dopasowanych majtek czy bokserek.

Plaża nie jest miejscem, gdzie to kobiety pokazują swoje wdzięki, a faceci je podziwiają, ale jest miejscem, gdzie zarówno mężczyźni jak i kobiety powinny eksponować swoją urodę i sylwetkę za pośrednictwem odpowiednio dobranego stroju kąpielowego i wszelkiego rodzaju dodatków. W ten sposób, panowie mogą podziwiać cudowne kobiece krągłości, a panie silne, wyrzeźbione ciała panów.

Mogłoby się wydawać, iż zakup męskich kąpielówek, to banalne sprawa. Są to jednak tylko pozory. Tak naprawdę, zakup właściwych kąpielówek jest diabelsko trudnym zadaniem zwłaszcza, gdy mężczyzna jest zdany tylko i wyłącznie na siebie. Dlatego też, czasami warto wybrać się na wiosenny shopping z przyjaciółką, narzeczoną czy żoną i zaryzykować dodatkowe wydatki na ich rzecz, bo chociaż głównym celem będzie oczywiście zakup kąpielówek dla niego, to podczas sklepowego turne ona na pewno znajdzie także coś dla siebie. Damskie trendy stroje dwuczęściowe , jak bikini, tankini czy monokini wiszące w witrynach stanowią przecież zbyt silną pokusę, by się im oprzeć.

Jakie powinny być idealne kąpielówki męskie?

Przede wszystkim, muszą być dopasowane do wzrostu właściciela. Kąpielówki sięgające z kolana mogą założyć jedynie bardzo wysocy panowie aczkolwiek, tak naprawdę najlepiej w ogóle unikać tej długości, gdyż jest ona w złym guście. Najodpowiedniejsze długość kąpielówek- do połowy ud lub przed kolano. Ponadto, ważne jest, aby były to bardziej spodenki kąpielowe aniżeli bokserki. W żadnym razie nie mogą być ani zbyt obcisłe ani zbyt obszerne! Powinny za to podkreślać męskie pośladki, a jednocześnie nieznacznie ukryć przyrodzenie. Kolorystyka i wzory winny być niebanalne. Czerwień, zieleń, błękit i granat oraz motywy kwiatowe są najmodniejsze.